AMERSAFE - koperty bezpieczxne, koperty zabezpieczone, bezpieczne koperty, zabezpieczone koperty
Untitled Document
o kopertach
 

Zalety toreb i kopert bezpiecznych AMERSAFE

        Dzięki swojej konstrukcji i użytym materiałom koperty bezpieczne AMERSAFE oferują możliwości zastąpienia stosunkowo niewielkim kosztem innych urządzeń zabezpieczających wykorzystywanych do tej pory w transporcie i składowaniu cennych rzeczy czy poufnych materiałów. Zamiast niewygodnych i trudnych w kontroli worków jutowych z plombami do przewozu gotówki, ciężkich kasetek, specjalnych teczek do przewozu dokumentów czy nieskutecznych zwykłych kopert papierowych czy foliowych (np. koperty stosowane w firmach kurierskich) można teraz w łatwy, wygodny i powszechny sposób stosować jednorazowe koperty i torby bezpieczne AMERSAFE.

        Koperty i torby bezpieczne AMERSAFE mogą być łatwo stosowane tam, gdzie nie ma na stałe zamontowanych urządzeń zabezpieczających. Teraz każdy użytkownik kopert i toreb bezpiecznych AMERSAFE może w łatwy sposób kontrolować, czy chroniona zawartość nie została w sposób nieautoryzowany spenetrowana lub skopiowana (w przypadku dokumentów) przez osobę postronną.

        Jako element sytemu zabezpieczeń w każdej firmie czy instytucji koperty bezpieczne AMERSAFE sprawdzają się znakomicie nie tylko dzięki posiadanym zabezpieczeniom - są także relatywnie tanie, łatwe w przechowywaniu i transporcie (zajmują mało miejsca i są lekkie), łatwe w ewidencji i kontroli przepływu. Po zużyciu mogą łatwo zostać poddane procesowi utylizacji (spaleniu).

 

AMERSAFE


 
linki
Vector Trading - amersafe.info
biuro handlowe / magazyn
ul. Przecławska 1 lok 321
(III piętro)
03-879 Warszawa

tel. 602 235 100

email: kontakt@amersafe.info

menu
Start
O nas
Aktualności
Kontakt i mapa dojazdu
Gdzie kupić?
Informacje prawne
o serwisie
 
o kopertach
Informacje ogólne
Budowa i zabezpieczenia
Dostępne rozmiary standardowe
Zalety produktów AMERSAFE
Produkcja na zamówienie
Zastosowania
Instrukcja użytkowania
Polskie certyfikaty bezpieczeństwa
Zagraniczne certyfikaty bezpieczeństwa
FAQ - najczęściej zadawane pytania
 
linki
koperty24.pl
 

statystyka
projekt i wykonanie serwisu AMERSERVICE Team