AMERSAFE - koperty bezpieczxne, koperty zabezpieczone, bezpieczne koperty, zabezpieczone koperty
Untitled Document
o kopertach
 

Użytkowanie kopert bezpiecznych AMERSAFE

Zastosowanie kopert bezpiecznych

        Koperty i torby bezpieczne są stosowane do przewożenia, przechowywania (depozytu) oraz zabezpieczania (plombowanie) wartości pieniężnych (bilonu, banknotów) oraz innych cennych, tajnych czy poufnych przedmiotów. Oto lista typowych zastosowań dla poszczególnych rozmiarów:

        K70 - zabezpieczenie mniejszych ilości pieniędzy, kluczy, pieczęci, drobnej biżuterii, nośników danych (dyskietki, pamięci FLASH, taśmy miniDV), kart kredytowych, kart SIM, przepustek, haseł i instrukcji, próbek materiałów i surowców (w laboratoriach), telefonów komórkowych, oraz innych drobnych przedmiotów;

        B5p - zabezpieczenie niewielkich ilości pieniędzy, nośników danych (płyty CD i DVD, kasety VHS), dokumenty wielkości złożonej na pół kartki A4, innych drobnych urządzeń i materiałów (podobnie jak K70);

        B4p - zabezpieczenie większej ilości pieniędzy, dokumentów w formacie A4 (umowy, kontrakty, oferty, dokumentacja medyczna, dokumenty prawne, umowy o pracę, instrukcje, projekty, wyniki badań, listy płac, polisy ubezpieczeniowe etc), większe przedmioty wartościowe i poufne;

        C3p - podobnie jak w przypadku kopert B4p, całe segregatory z dokumentacją, przedmioty wartościowe i poufne o większych wymiarach;

        Torba 9,3 kg - do przewozu bilonu oraz innych ciężkich przedmiotów wartościowych i tajnych, zbiorczo mniejsze koperty bezpieczne z zawartością;

        Torba 15 kg - podobnie jak torba 9,3 kg (większa pojemność i wytrzymałość), dodatkowo możliwość zabezpieczenia większych przedmiotów (np. komputer notebook, pełnowymiarowy segregator z dokumentami).

Przechowywanie i transport kosztowności i pieniędzy

Przechowywanie i transport kosztowności i pieniędzy.

Przechowywanie akt osobowych

Przechowywanie akt osobowych.

Przechowywanie bilonu podczas przewozu

Przechowywanie bilonu podczas przewozu.

Przechowywanie dokumentów

Przechowywanie dokumentów.

Przechowywanie poufnych dokumentów listów czy projektów

Przechowywanie poufnych dokumentów listów czy projektów.

Przechowywanie płyt CD z poufnymi danymi

Przechowywanie płyt CD z poufnymi danymi.

   Koperty bezpieczne AMERSAFE są szeroko stosowane przez banki, firmy ochrony mienia i osób, sklepy, kancelarie prawnicze, urzędy i instytucje publiczne (m.in. służby specjalne), ale także przez wiele małych i dużych przedsiębiorstwach - w biurach, laboratoriach i jednostkach ochrony.

   Koperty i torby bezpieczne AMERSAFE to sprawdzone oraz szeroko stosowane rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa firm i instytucji w Europie.

Koperty bezpieczne AMERSAFE jako element systemu zabezpieczeń

   Koperty bezpieczne AMERSAFE są doskonałym produktem wykorzystywanym do jednostkowych działań zabezpieczających. Jednak doskonałe cechy kopert bezpiecznych AMERSAFE uwidaczniają się jeszcze bardziej w przypadku wykorzystania w rozbudowanych systemach zabezpieczeń. Zgodnie z zasadą, że łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo, koperty bezpieczne dodają dodatkowe atuty, które wzmacniają system i jego najsłabsze ogniwo - czynnik ludzki.

   Oprócz zabezpieczeń, które w oczywisty sposób wzmacniają bezpieczeństwo w transporcie i przechowywaniu depozytów, koperty bezpieczne AMERSAFE dają możliwość wprowadzenia określonych procedur kontrolnych (dzięki zastosowaniu indywidualnej numeracji kopert i kuponów kontrolnych).

   Dzięki niepowtarzalnej numeracji każdej pojedynczej koperty możliwa jest dokładna kontrola procesów przepływu przesyłek i kontroli dostępu osób uprawnionych. Również dostęp do samych pustych kopert może być w łatwy sposób kontrolowany i ewidencjonowany.

   Koperty i torby bezpieczne AMERSAFE doskonale sprawdzają się w firmach i instytucjach wykorzystujących systemy zarządzania jakością serii ISO.

 

AMERSAFE

 

 
linki
Vector Trading - amersafe.info
biuro handlowe / magazyn
ul. Przecławska 1 lok 321
(III piętro)
03-879 Warszawa

tel. 602 235 100

email: kontakt@amersafe.info

menu
Start
O nas
Aktualności
Kontakt i mapa dojazdu
Gdzie kupić?
Informacje prawne
o serwisie
 
o kopertach
Informacje ogólne
Budowa i zabezpieczenia
Dostępne rozmiary standardowe
Zalety produktów AMERSAFE
Produkcja na zamówienie
Zastosowania
Instrukcja użytkowania
Polskie certyfikaty bezpieczeństwa
Zagraniczne certyfikaty bezpieczeństwa
FAQ - najczęściej zadawane pytania
 
linki
koperty24.pl
 

statystyka
projekt i wykonanie serwisu AMERSERVICE Team